در هفته های اخیر تصاویر عجیبی از چالوس مخابره شده است که حیرت همگان را بر انگیخته است روئیت سفینه فضایی در هفته های گذشته در آسمان چالوس و اکنون مشاهده حیوانی عجیب در سواحل چالوس، نقل خبری محافل مجازی شده است.
موجود عجیب در چالوسمشاهده موجود عجیب در سواحل چالوس

یک عکس با عنوان "در ساحل چالوس موجودی عجیب مشاهده شد" بار دیگر فضای مجازی را ملتهب کرد.
 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، این تصویر که در فضای مجازی دست به دست میچرخد لاشه موجودی عجیب را در ساحل نشان میدهد که افرادی نیز در اطراف آن به چشم میخورند.این موجود عجیب شبیه موجودات اساطیری است که تصاویری از آن بر روی ستونهای تخت جمشید حک شده است.

درباره غیر واقعی بودن این تصویر چند نکته حایز اهمیت است نخست اینکه این عکس در فصل گرم سال گرفته شده است لباس افرادی که در عکس مشاهده میشود لباس مناسب فصل تابستان است در حالیکه آسمان چالوس در هفته اخیر بارانی و سرد بود.

لباس پلیس هایی هم که در عکس  مشاهده می شود پیراهن سفید آستین کوتاه است پوششی که مربوط به هیچ کدام از نیروهای انتظامی و امدادی و ساحلی نیست.برخی معتقدند که فرد یا گروهی درحال ایجاد و ارسال این تصاویر برای جلب توجه هستندالبته کماکان تحقیق در این باره ادامه دارد.
دو هفته قبل هم تصاویری مبنی بر مشاهده سفینه فضایی در شهر چالوس در فضای مجازی دست به دست شده بود که مشخص شد فتوشاپی ناشیانه بود.