رابعه اسکویی، شاید از اولین بازیگران زنی بود که به شبکه جم تی وی پیوست رابعه اسکویی پس از صدف طاهریان، چکامه چمن ماه سومین بازیگر زنی بود که به شبکه gem پیوست و بلافاصله پس از پیوستنش به این شبکه عکس های بی حجاب خود را نیز منتشر نمود اما با این وجود، شاهد حضور رابعه اسکویی در جشنواره فجر امسال هستیم.

رابعه اسکویی

 

رابعه اسکویی در جشنواره فجر امسال

در جشنواره فیلم فجر امسال، ظاهرا فیلم سینمایی بادیگارد، توانسته است بیشترین مخاطب و توجه را به خود جلب کند اما در این میان حضور رابعه اسکویی در جشنواره فجر امسال، توجه همگان را به خود جلب کرده است.

بعد  از رفتن برخی بازیگران زن ایرانی به ترکیه و حضورشان در سریالهای جم تی وی ، عده ای از انها ممنوع التصویر شدند . در حالیکه برخی از صحنه های بازی خانمهای بازیگری که کشف حجاب نموده اند در فیلمهای جشنواره فیلم فجر حذف شده است اما سریالی که در آن رابعه اسکویی به ایفای نقش پرداخته به گزارش پارس ناز از دست ممیزی ها در امان ماند!حواشی بازیگرانی که در ماه های گذشته به ترکیه رفته اند و به شبکه ماهواره ای جم پیوسته اند به جشنواره هم رسیده است.اکران آخرین فیلم روز اول جشنواره یعنی«نیمه شب اتفاق افتاد» تینا پاکروان به دلیل حضور یکی از بازیگران جم مورد توجه قرار گرفت.

رابعه اسکویی جشنواره فجر

چند وقتی بیش نیست که از خروج رابعه اسکویی از ایران و کشف حجاب وی برای بازی در سریالهای جم تی وی میگذرد.رابعه اسکویی بازیگر زنی که در سالهای اخیر بیشتر در تله فیلم ها و محصولات شبکه خانگی حضور داشته و اخیرا نیز به شبکه جم پیوسته است در«نیمه شب اتفاق افتاد»یک نقش کاملا فرعی را ایفا می کرد.

 

اسکویی نقش خدمتکار باغی را ایفا می کرد که برای برگزاری مراسم های مختلف اجاره داده می شود.جالب اینجا بود که هنگام بازی کوتاه او در فیلم از برخی نقاط سالن همایشها واژه “جم” به گوش می رسید.